Hakkımızda

Mavi Sinerji Çevre, 2011 yılında mühendislerden oluşan bir ekip tarafından kurulmuştur. Bünyesinde yeteri kadar tecrübeye sahip Çevre Mühendisi bulunan ülke yatırım sektörüne katma değer katan kıymetli şirketlerimize “üretirken doğaya değer katan hizmetler” sunmaktayız.

Sunduğumuz bu farkındalık gelecek neslimize emanet edeceğimiz doğaya saygımızdandır.

Tesisinizin çevre mevzuatı kapsamında kontrol ve denetimlerini yaparak, uygunsuzlukların giderilmesi için projeler geliştiriyor, çözüm önerileri sunuyoruz.

Çevre kalitesinin, yaşam kalitesi olduğu bilincini aşılamak adına eğitimler veriyor, özendirici faaliyetlerde bulunuyoruz.

MAVİ SİNERJİ ÇEVRE DANIŞMANLIK OLARAK AMACIMIZ,

  • Çevre sektörünün gelişimini yakından takip ederek işletmelerin birlikte çalışmaktan memnuniyet duyduğu öncü bir firma olmayı sürdürmek,
  • İşletmelerde çevre bilinci oluşturarak çevre kalitesinin yaşam kalitesi olduğu anlayışını benimsetmek,
  • İşletmelerin çevre ile ilgili sorunlarında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, günümüz gerekliliklerine uygun bir şekilde çözüm ortağı olabilmektir.

Mavi Sinerji Çevre Danışmanlık olarak kuruluşumuzdan bu yana birçok farklı sektöre Çevre alanında danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Firmalarımızla aramızda kurduğumuz memnuniyet zinciri içerisinde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.